top of page
1720015101162.jpg

AKO TO CELÉ ZAČALO

Pred niekoľkými rokmi som si sama prešla veľkou transformáciou. Bola som permanentne chorá, mala som oslabený imunitný systém, silnú psoriázu a celoročné silné alergie. Bola som úplne odpojená od svojho vnútra, nešťastná vo vzťahu v cudzej krajine a nevedela, čo ďalej so svojím životom.

Pred 7 rokmi som urobila rázny krok, a zmenila svoj život od základov a začala od nuly. Rozviedla som sa, presťahovala som sa po rokoch zo Španielska naspäť na Slovensko, žijem v naplnenom vzťahu, a robím prácu, ktorá mi dáva zmysel. Spolu s partnerom sme si otvorili Školu sebarozvoja SONDER, v rámci ktorej poskytujeme služby v oblasti vzdelávania jazykov, mentálneho koučingu a NO-STRESS klubu.

CESTA KU KOUČINGU

Po skončení vysokej školy (v odbre učiteľstvo) som odišla do Španielska pracovať ako učiteľka angličtiny. V oblasti vzdelávania pôsobím už viac ako 15 rokov, čo mi dalo úžasnú príležitosť pozorovať ľudskú myseľ a sprevádzať svojich študentov rôznych vekových kategórií (od 2 do 65+ rokov), pri objavovavní svojho potenciálu.

Okrem vzdelávania druhých, som vždy inklinovala k psychológii a poznaniu seba samého. Cítila som, že nastal čas spojiť sa s ľuďmi na hlbšej úrovni. A tak po rokoch samoštúdia, bolo pre mňa logickým pokračovaním certifikovať sa ako kouč.

Mojou misio je pomáhať ľuďom zbaviť sa nefunkčných vzorcov a limitujúcich presvedčení, a žiť emocionálne zdravý život v naplnených vzťahoch.

 

Je to môj dar, ktorý mám už od malička a viem, že dokážem ľuďom pomôcť objaviť a vytvoriť si to, čo potrebujú. 

PREČO PRACOVAŤ SO MNOU

Dlhoročné skúsenosti s prácou s ľuďmi rôznych kultúr, empatickosť, nesúdiaci postoj a extrémne vyvinutý cit pre nevypovedané veci. Viem, že s čímkoľvek ku mne prídeš, je znakom toho, že riešenie je v dohľadne.


Som multidisciplinárna koučka, to znamená, že pri svojej práci nevychádzam len z koučingu samotného, ale tiež z psychológie, neurovedy a spirituality.  Ide o spojenie celoživotného štúdia, mojich osobných skúseností a praxe. Pri koučovacích stretnutiach sa opieram o poznatky profesionálov ako:  Gordon Neufeld, James Hollis, John Bradshaw, Eckhart Tolle, Katie Byron, Becky Kennedy, Vanessa Lapointe, Shefali Tsabary, Bert Hellinger, Gabor Maté, a ďalších. 

 

Sprevádzam svojich klientov k tomu, aby transformovali dysfunkčné vzorce ich rodinných systémov, dokázali regulovať svoje emócie a ego, a žili tak naplnený a vyrovnaný život v pokojných a  láskyplných vzťahoch.

Ak si sa dostal/a až sem a cítiš, že potrebuješ podporu, pomoc a zmenu, bude mi cťou sprevádzať Ťa na Tvojej ceste.

bottom of page